JT biuro Ženevoje Generalinio Direktoriaus Michael'io Møller'io paskaita "The UN in a World Full of Challenges" - 2019 09 15

Užsienio reikalų ministerija kartu su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutu (VU TSPMI) sukvietė tarptautinės politikos mėgėjus į Jungtinių Tautų  biuro Ženevoje Generalinio Direktoriaus Michael'io Møller'iopaskaitą „The UN in a World Full of Challenge", kuri vyko 2016 rugsėjo 15-ą dieną.

M. Møller'is paskaitoje pristatė, kaip Jungtinės Tautos siekia išsikeltos darnaus vystymosi darbotvarkės 2030-iesiems įgyvendinimo, buvo kalbama apie globalaus valdymo iššūkius ir kylančias problemas Jungtinių Tautų sistemai bei jų sprendimus. Po paskaitos vyko diskusija su lektoriumi, kurios metu buvo aptartas ir Lietuvos indėlis į JT veiklą.