Jaunųjų Politologų Mokykla - 2017 03 24

Jaunųjų Politologų Mokykla - tai daugiametis LMNŠC, Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) bei Instituto studentų korporacijos RePublica projektas.

Neakivaizdinės politologų mokyklos programa apima profesionalių politologų, filosofų, sociologų, žiniasklaidos atstovų paskaitas, kurių metu suteikiamos esminės žinios apie valstybės sąrangą, institucijas ir jų veikimo principus, politinių reiškinių analizę, mokiniai skatinami domėtis viešajame gyvenime vykstančiais reiškiniais ir įvykiais, ugdomas jų pilietinis aktyvumas ir sąmoningumas, pagarba savo tėvynei. Vyksta filmų, susijusių su politiniais reiškiniais, tarptautiniais santykiais, peržiūra ir aptarimas, strateginiai, simuliaciniai žaidimai, imituojantys įvairių institucijų veiklą, rinkimus ir pan., diskusijos ir debatai, ekskursijos į valstybines ir pilietines institucijas, susitikimai su įvairių sričių ekspertais.

Albume - akimirkos iš paskutiniausios sesijos paskaitos, kurią skaitė dėstytoja Ieva Giedraitytė. Paskaita buvo apie Politikos ir kultūros ryšį Lotynų Amerikoje. Ši JPM sesija vyko kovo 23-24 d. Vilniuje, VU TSPMI.

Daugiau nuotraukų iš paskaitos galite rasti mūsų Flickr ir Facebook paskyrose.