Jaunųjų Politologų Mokykla - 2016 11 10

Jaunųjų Politologų Mokykla - tai daugiametis LMNŠC, Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) bei Instituto studentų korporacijs "RePublica" projektas.

Neakivaizdinės politologų mokyklos programa apima profesionalių politologų, filosofų, sociologų, žiniasklaidos atstovų paskaitas, kurių metu suteikiamos esminės žinios apie valstybės sąrangą, institucijas ir jų veikimo principus, politinių reiškinių analizę, mokiniai skatinami domėtis viešajame gyvenime vykstančiais reiškiniais ir įvykiais, ugdomas jų pilietinis aktyvumas ir sąmoningumas, pagarba savo tėvynei. Vyksta filmų, susijusių su politiniais reiškiniais, tarptautiniais santykiais, peržiūra ir aptarimas, strateginiai, simuliaciniai žaidimai, imituojantys įvairių institucijų veiklą, rinkimus ir pan., diskusijos ir debatai, ekskursijos į valstybines ir pilietines institucijas, susitikimai su įvairių sričių ekspertais.

Akimirkos - iš pirmosios sesijos, kuri vyko lapkričio 10-11 d. Vilniuje, VU TSPMI.

Daugiau nuotraukų: