Diskusija „Universitetų jungimas: tikra reforma ar tik imitacija" 2017 06 14

Birželio 14-ąją dieną VU TSPMI kartu su Piano Man Bar kvietė visus besidominčius švietimo reforma į diskusiją „Universitetų jungimas: tikra reforma ar tik imitacija" Kaip, ką ir kada? Daugybę interpretacijų ir emocijų keliantis politinis klausimas turi ir šalininkų ir kritikų. Diskusijoje dalyvavo VU TSPMI pavaduotoja studijoms doc. dr. Margarita Šešelgytė, buvusi švietimo viceministrė doc. dr. Nerija Putinaitė, VU TSPMI Viešosios politikos analizės magistro programos vadovas prof. Vitalis Nakrošis bei Arminas Varanauskas - Žinių ekonomikos forumo direktorius, šiuo metu einantis Švietimo ministrės patarėjo pareigas. Arminas yra buvęs AM tinklo konsolidacijos grupės narys šiuo metu tęsiantis viešosios politikos administravimo mokslus VU TSPMI. Diskusiją moderavo VU TSPMI studijų skyriaus vedėja Ieva Giedraitytė.