Diskusija su Marty Linsky: „Nuvilti piliečiai ir globalios lyderystės krizė” - 2016 09 20

Rugsėjo 20-ą dieną VU TSPMI kvietė į diskusiją apie Vakarų atstovaujamosios demokratijos būklę ir politinę lyderystę „Nuvilti piliečiai ir globalios lyderystės krizė”. Diskusijos svečias - ilgametis Harvardo universiteto J.F. Kennedy Vyriausybės mokyklos (HKS) dėstytojas Marty Linsky. Svečią kalbino bei diskusiją moderavo VU TSPMI direktorius prof.dr. Ramūnas Vilpišauskas.

Marty Linsky jau per 30 metų dėsto HKS, čia su kolegomis sukūrė adaptyviosios lyderystės (angl. adaptive leadership) koncepciją. Svečias yra 10-ties knygų apie lyderystę autorius ar bendraautorius. Daugiau apie profesorių galite rasti čia.

Šis svečio vizitas Lietuvoje buvo organizuojamas bendradarbiaujant su konferencijos Lūžio taškas rengėjais bei ambasadoriumi Ryčiu Paulausku. Tai jau antras kartas kai M. Linsky lankėsi VU TSPMI.

Daugiau nuotraukų iš renginio galite pamatyti čia: