VU TSPMI studentų korporacija „RePublica"

TSPMI

VU TSPMI studentų korporacija „RePublica” yra savarankiška, nepolitinė visuomeninė organizacija, jungianti VU TSPMI bakalauro studijų dieninio skyriaus studentus bei instituto alumnus. Korporaciją sudaro juniorai, senjorai ir filisteriai.

Korporacijos šūkis
: Ištikimybė! Mokslas! Kilnumas!
Korporacijos spalvos: auksinė, juoda ir raudona.
Korporacijos devizas: Pro Publico Bono!

Korporacijos „RePublica” kūrėjai siekė, kad prestižiniame Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute būtų stipri, kūrybinga ir aktyvi studentų organizacija. Korporacija "RePublica” yra bendruomenė, kuri vienija ir ugdo korporantus.

Pagrindiniai „RePublicos” tikslai yra puoselėti TSPMI bendruomenę ir palaikyti ryšius tarp buvusių ir esamų studentų, taip pat telkti TSPMI studentus demokratinei, teisinei, pilietinei visuomenei Lietuvoje kurti. Korporacija stengiasi reprezentuoti VU TSPMI, puoselėti Instituto įvaizdį visuomenėje, palaikyti istoriškai susiklosčiusias ir kurti naujas studentiškas tradicijas.

Svarbiausi korporacijos „RePublica” renginiai - Korporacijos gimtadienis, senjorų Sueigos, korporantų susitikimai, juniorų krikštynos. Korporacija švenčia valstybines šventes, Instituto gimtadienį bei Politologų dienas. „RePublica” taip pat leidžia teminį laikraštį „Post Scriptum", organizuoja įvairias konferencijas, seminarus, susitikimus ir viešuosius renginius.

Korporacijos Senjorų Tarybos Pirmininkė (2015 - 2016 m.) yra sen! Gerda Burneikaitė.

Daugiau apie Korporaciją galite sužinoti apsilankę atnaujintame jos tinklapyje.  Taip pat galite rašyti el.paštu republica[eta]republica.lt.

VU TSPMI studentų korporacija „RePublica”
Vokiečių g. 10-403,
LT-01130 Vilnius