TSPMI

StudentamsTSPMI

Bibliotekos darbo laikas

2014-03-10

Per Velykų atostogas – balandžio 14–18 d. – VU TSPMI biblioteka dirbs 9–16 val.

Spring Academy – kvietimas registruotis

2014-04-09

Skelbiame registraciją į „Spring Academy 2014“, kuri vyks gegužės 22–25 d. Vilniuje. Kviečiami socialinių mokslų studentai ir studentės. Daugiau informacijos ir programa – čia.

Registracijos terminas – balandžio 22 d.

Karo tarnyba - kompensacija už studijas

2014-01-08

Informuojame, kad Valstybinis studijų fondas kviečia studentus, baigusius studijas ir atlikusius nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą ar baigusius karinius bazinius mokymus, teikti prašymus už studijas sumokėtos kainos dalies kompensacijai gauti.

Daugiau informacijos: http://www.vu.lt/lt/studijos/aktualu/3321-atlikusieji-karo-tarnyba-kvieciami-teikti-prasymus-studiju-kainos-kompensavimui

Dėstytojų konsultacijos

2012-03-30

Primename, kad fiksuotas priėmimo valandas turi tik TSPMI administracija. Dėl konsultacijų su kitais dėstytojais turite susitarti asmeniškai - žodžiu arba el. paštu. Norėdami sužinoti, kada dėstytojus rasite TSPMI, žiūrėkite paskaitų tvarkaraščius.

NaujienosTSPMI

Pasaulio banko viceprezidento Kaushik Basu paskaita

2014-04-09 Instituto naujienos

VU TSPMI maloniai Jus kviečia į Pasaulio banko viceprezidento ir vyriausiojo ekonomisto p. Kaushik Basu paskaitą anglų kalba „Žmogaus elgsena ir ekonomikos plėtra“. Balandžio 24 d. (ketvirtadienį) 11 val. Konferencijų salėje (4 aukštas).


Studijuok TSPMI magistrantūroje! Atvirų durų diena

2014-04-10 Instituto naujienos

Balandžio 24 d. (ketvirtadienį) 17 val. VU TSPMI rengia Atvirų durų dieną besidomintiems ir besidominčioms magistro studijomis. Bendrą magistrantūros Institute viziją bei šešias vykdomas programas pristatys jų dėstytojai ir administracija. Bus galima pasiklausinėti, pabendrauti – ir galbūt nuspręsti, kuo užsiimti nuo rudens.


TSPMI Diskutuojame apie Europos Parlamentą ir ES užsienio politiką
TSPMI Prof. Leszekas Balcerowiczius kalbės apie nesusipratimus diskutuojant dėl euro
TSPMI 2 % GPM TSPMI bibliotekai

VisosVisos naujienos

Nuomonės

Simonas Algirdas Spurga, politikos mokslų bakalaurantas

„Pirmame kurse susidūrėme su Lietuvos akademinio gyvenimo žvaigždėmis, visų gerbiamais profesoriais, kurių paskaitos ir seminarai paliko neišdildomą įspūdį. Tačiau vėlesniuose kursuose dėstantys jauni specialistai, kurių dauguma yra studijavę tame pačiame TSPMI, yra ne ką mažiau įdomios asmenybės, žavinčios savo entuziazmu, išmanymu, įsigilinimu į savąją sritį, gebėjimu mobilizuoti studentus rimtam mokymuisi.“

Mūsų gyvenimo akimirkos

Visos galerijosVisos galerijos