TSPMI

StudentamsTSPMI

Bibliotekos darbo laikas

2015-06-01

Pirmadieniais-ketvirtadieniais 9:00 - 18:00

Penktadieniais 9:00 - 17:00

Bibliotekos telefonas: 219 3151

Studentų atrankos dalinėms studijoms užsienyje pagal Erasmus mainų programą REZULTATAI

2015-09-25

VU TSPMI Studentų atrankos dalinėms studijoms užsienyje pagal Erasmus mainų programą rezultatai. Spausti čia.

 

Priimamos paraiškos dalinėms studijoms užsienyje per dvišales sutartis

2015-09-16

Kviečiame VU studentus dalyvauti mainų per dvišales sutartis atrankoje ir 2015/2016 m.m. pavasario semestrą praleisti vienoje iš partnerinių institucijų Pietų Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Kinijoje, Singapūre, Gruzijoje, Rusijoje ir kt.

Paraiškos priimamos iki 2015 m. spalio 1d. (imtinai). Daugiau informacijos rasite čia.

Praktika VRP Hill+Knowlton Strategies

2015-09-08

VRP Hill+Knowlton Strategies kviečia atlikti praktiką ir gyvai pamatyti, kaip iš tikrųjų vyksta darbas ryšių su visuomene specialistų „virtuvėje“. 

Kvietimą ir praktikos vietos aprašą galite rasti čia.

Susidomėjusieji kviečiami rašyti info@vrp.lt, pridedant savo gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką (daugiau informacijos kvietime).

Koks stutentas mokosi VU TSPMI?

2015-05-24

Atsakymą rasite ČIA.

#Kodėl Tu čia?

2015-06-01

#kodėltučia?

Akademinė laisvė ir idėjų raiška, kritinis mąstymas ir kūrybiškumas – studijų VU TSPMI vertė, kurianti kryptį Instituto studentams ir alumnams jų dabartinėse ir ateities veiklose. Tarpdisciplininės plataus profilio studijos atveria plačias perspektyvas išbandyti save įvairiose srityse, tapti jose geriausiais/-iomis ir sėkmingiausiais/-iomis bei rasti aiškų atsakymą į klausimus, kodėl aš čia, kur esu, kodėl darau tai, ką darau, kodėl esu ir kuriu Lietuvai ir pasauliui. 

NaujienosTSPMI

Mažųjų valstybių žiemos mokykla

2015-10-05 Instituto naujienos

VU TSPMI kartu su Islandijos universiteto Mažųjų valstybių tyrimų centru kviečia dalyvauti tarptautinėje „Mažųjų valstybių žiemos mokykloje“, kuri vyks 2016 m. sausio 25-29 d. Vilniuje, VU TSPMI. Intensyvūs penkių dienų kursai skirti aptarti saugumo situaciją Europoje po Krymo aneksijos bei naujus saugumo iššūkius mažoms valstybėms. Paskaitas studentams skaitys dėstytojai bei ekspertai iš Lietuvos, Danijos, Škotijos, Islandijos bei Estijos universitetų. Kandidatai ne vėliau kaip iki spalio 25 d. reikiamus dokumentus turėtų pateikti el.paštu  zivile.vaicekauskaite@tspmi.vu.lt.


Švedijos užsienio reikalų ministrės Margot Wallström paskaita

2015-09-30 Instituto naujienos

Spalio 8 d. 15:00  402 aud. kviečiame į Švedijos užsienio reikalų ministrės Margot Wallström paskaitą European cooperation – Why we must stay united in times of internal and external challenges.

Paskaitoje bus aptariami didžiausi šių dienų tarptautiniai iššūkiai – pabėgėlių krizė bei Vakarų santykiai su Rusija - ir vieningos Europos bei vieningo šalių veikimo šių iššūkių akivaizdoje svarba. Ministrė taip pat kalbės apie Europos šalių bendradarbiavimą norint pasiekti ambicingų tikslų gamtosaugos, energetikos bei kovos su klimato kaita srityse.


TSPMI Dr. Deivido Šlekio paskaita „Waterloo mūšis – pergalė per plauką“
TSPMI Nauja Nerijos Putinaitės monografija „Nugenėta Pušis. Ateizmas kaip asmeninis apsisprendimas tarybų Lietuvoje"
TSPMI Nepažinta sovietmečio visuomenė: neskelbti dokumentai ir autentiški pasakojimai

VisosVisos naujienos

Nuomonės

zp

Živilė Pavilonytė, TSPMI alumnė, Lietuvos Respublikos Seimo nuolatinė atstovė Europos Sąjungoje

„Studijos Institute (tiek bakalauro, tiek Europos studijų magistro) yra vienas svarbiausių etapų mano gyvenime, kurio metu suteiktos žinios ir geresnis pasaulio suvokimas bei įgytas išsilavinimas atvėrė daug kelių ir suteikė daug galimybių mano profesinei karjerai.“

Mūsų gyvenimo akimirkos

Visos galerijosVisos galerijos