TSPMI

StudentamsTSPMI

Bibliotekos darbo laikas

2015-06-01

Pirmadieniais-ketvirtadieniais 9:00 - 18:00

Penktadieniais 9:00 - 17:00

Bibliotekos telefonas: 8 (5) 219 3151

„Kuras ir partneriai" ieško asistento viešųjų ryšių srityje

2016-05-03

„Kuras ir partneriai“ ieško asistento(-ės) dirbti viešųjų ryšių srityje. Susidomėjusius kviečiame siųsti gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką adresu donatas@kuraspr.lt iki gegužės 5 d. 

Daugiau informacijos rasite čia.

Lanksčios magistro studijos VU TSPMI

2016-03-01

Nuo 2016 m. rugsėjo studentų lauks atsinaujinusios ir lankstensės VU TSPMI magistro programos. Studentams bus sudarytos galimybės pagal individualius poreikius ženkliai didesnę dalį kreditų susirinkti iš pasirenkamųjų dalykų, dėstomų VU TSPMI.

Daugiau apie magistro studijų lankstumą skaitykite čia.

 

Tarptautinės praktikos lituanistinio švietimo mokyklose

2016-03-21

Informuojame, kad jau yra paskelbtas konkursas Tarptautinėms praktikoms lituanistinio švietimo mokyklose, lietuvių bendruomenėse ir lituanistikos centruose. Daugiau informacijos rasite čia.

Praktika komunikacijos agentūroje Gravitas Partners

2016-02-09

Sužinokite daugiau apie praktiką. 

Praktika Lietuvos verslo konfederacijoje

2016-01-26

Informaciją apie pasiūlymą rasite čia.

NaujienosTSPMI

Tarptautinė konferencija "Assurance and Deterrence: NATO’s Warsaw Summit Agenda from the Baltic Perspective“ gegužės 12 d.

2016-05-02 Instituto naujienos

VU TSPMI kviečia į tarptautinę konferenciją „Assurance and Deterrence: NATO’s Warsaw Summit Agenda from the Baltic Perspective“, kuri vyks gegužės 12 d. VU TSPMI (Vokiečių g. 10) 402 aud. 9:00- 16:00.  Konferencija atvira, renginio kalba - anglų.

Ši konferencija – saugumo srities ekspertų ir tyrėjų susitikimas, atviras visiems, besidomintiems NATO politika bei saugumo klausimais Baltijos šalyse. Konferencijos dalyviai diskutuos apie tai, kaip sekėsi įgyvendinti saugumo užtikrinimo priemones, priimtas NATO viršūnių susitikime Velse pernai bei aptarti saugumo klausimus artėjant šių metų NATO viršūnių susitikimui Varšuvoje, kuris vyks liepos 8–9 d.

Renginio programą galite rasti čia.


Politikos ir medijų seminarai: „Nukenksminti dokumentą: karo kronika ir jos naudojimas"

2016-05-04 Instituto naujienos

Per XX a. pagaminta daugybė kino kronikos, taip pat karų. Bet kokioje kronikoje susitinka „užklupta“ tikrovė ir jos kontrolė. Kas turi įgaliojimus „užklupti“? Kam ir kaip bus leista tai pamatyti? Kaip tai bus naudojama ir kas šį naudojimą reguliuos? Su kuo kronika gali būti derinama, o su kuo ne? Kaip ji perdirbama, pavyzdžiui, vaidybiniame kine? Kokios galios šiose derybose atitenka kronikos užsakovui (pirmiausiai valstybei), kino aparatą laikančiai rankai ir pačiai medijai – kinui?

Apie tai Antrojo pasaulinio karo, pirmiausiai – Leningrado blokados, kronikos pagrindu P&М seminare kalbės Natalija Arlauskaitė. Pranešimą komentuoja Nerijus Milerius, VU Filosofijos fakultetas.

Daugiau apie renginį rasite čia 


TSPMI Knygos „Lietuva, kurios nebuvo. Pilnutinės demokratijos svarstymai ir vertinimai" pristatymas
TSPMI Gegužės mėnesio atviros magistro studijų programų paskaitos
TSPMI Lietuvos laisvės sąjungos - liberalų rinkiminės programos pristatymas

VisosVisos naujienos

Nuomonės

Justinas Pagirys, politikos mokslų absolventas, „Investuok Lietuvoje“ Investicijų plėtros departamento direktorius

„VU TSPMI išsiskiria demokratine dvasia ir studentų „politiškumu“ - todėl ten nuolatos nagrinėjami (koridoriuose, ne tik teorijose) teisingumo, laisvės, gerovės ir kiti klausimai.

Bet svarbiausia yra tai, kad VU TSPMI išmoko... mokytis. Išugdo sugebėjimą greitai perprasti naujas sritis, suvokti esminius principus ir veiksmų logiką. Tai pritaikoma absoliučiai visur ir tampa svarbiausia dvidešimt pirmojo amžiaus kompetencija.“

Mūsų gyvenimo akimirkos

Visos galerijosVisos galerijos