TSPMI

StudentamsTSPMI

Bibliotekos darbo laikas vasaros metu

2015-06-01

Rugpjūčio 16 - 31 d. 

nuo 9:00 - 16:00 val. 

Bibliotekos telefonas: 8 (5) 219 3151

Filosofinės esė konkursas „Ar mokslo ir menų atgimimas sukilnino papročius?"

2016-07-29

VU TSPMI SMD kartu su VU TSPMI studentų korporacija RePublica kviečia dalyvauti filosofinės esė konkurse „Ar mokslo ir menų atgimimas sukilnino papročius?" Daugiau apie konkurso sąlygas rasite čia.

Profesinė praktika komunikacijos agentūroje "Gravitas Partners"

2016-08-09

Komunikacijos agentūra "Gravitas Partners" kviečia atlikti profesinę praktiką. Daugiau informacijos rasite čia.

Tarptautinė praktika Europos jaunimo informavimo ir konsultavimo agentūroje

2016-07-21

Europos jaunimo informavgimo ir konsultavimo agentūra kviečia atlikti tarptautinę praktiką Liuksemburge. Daugiau informacijos rasite čia.

TSPMI magistro ir politikos mokslų bakalauro darbų gynimo tvarkaraštis

2016-05-27

TSPMI magistro ir politikos mokslų bakalauro darbų gynimo tvarkaraštį galite rasti čia 

Nuo rudens - specializuotos politikos mokslų bakalauro studijos VU TSPMI!

2016-05-27

Nuo rudens naujųjų VU TSPMI studentų lauks atsinaujinusios politikos mokslų bakalauro studijos. Įstojusiesi 2016 m. trečiame kurse galės pasirinkti vieną iš trijų modulių - globalios politikos, politikos ir visuomenės bei politikos ir ekonomikos. Daugiau informacijos apie studijų pokyčius galite rasti čia.

NaujienosTSPMI

Konferencija „Lietuvos ir Lenkijos diplomatinių santykių atnaujinimo 25-metis: pasiekimai, praradimai, naujos galimybės"

2016-08-19 Instituto naujienos

Šiais metais minime Lietuvos ir Lenkijos diplomatinių santykių 25-metį. Tai puiki proga įvertinti dvišalių santykių raidą: veiksnius, skatinančius arba ribojančius strateginę partnerystę, istorijos vaidmenį dvišaliuose santykiuose, dvišalių santykių varomąsias jėgas ir iššūkius šiandieniniame geopolitiniame kontekste. Minint šią sukaktį, Rytų Europos Studijų Centras kartu su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutu kviečia į konferenciją „Lietuvos ir Lenkijos diplomatinių santykių atnaujinimo 25-metis: pasiekimai, praradimai, naujos galimybės." Renginyje dalyvaus įvairių politinių pažiūrų Lietuvos ir Lenkijos politikai, apžvalgininkai, akademikai.


Sero Malcolm Rifkind paskaita „Didžiosios Britanijos užsienio politiką po „Brexit""

2016-08-22 Instituto naujienos

Lietuvoje viešės seras Malcolm Rifkind, kuris tarnavo britų politikos priešakyje daugiau nei 40 m. Viešnagės metu jis skaitys paskaitą apie Jungtinės Karalystės užsienio politiką po Brexit. Tai išskirtinė galimybė susitikti ir padiskutuoti su žymiu britų politiku, buvusiu užsienio reikalų ir gynybos ministru, kuris be viso to tarnavo kitose ministerijose Margaret Thather ir John Major vadovaujamose vyriausybėse. Lektorius savo paskaitos metu kalbės apie Jungtinės Karalystės užsienio politikos ateitį, būsimus JK santykius su Europos Sąjunga ir NATO bei apie Britanijos santykius su Baltijos regiono valstybėmis.


TSPMI JT biuro Ženevoje Generalinio Direktoriaus Michael Møller paskaita "The UN in a World Full of Challenges"
TSPMI Prof. Motohiro Tsuchiya paskaita "Japan's Response to Cyber Threats"
TSPMI Politikos mokslai - paklausiausios socialinės krypties studijos Lietuvoje

VisosVisos naujienos

Nuomonės

Justinas Pagirys, politikos mokslų absolventas, „Investuok Lietuvoje“ Investicijų plėtros departamento direktorius

„VU TSPMI išsiskiria demokratine dvasia ir studentų „politiškumu“ - todėl ten nuolatos nagrinėjami (koridoriuose, ne tik teorijose) teisingumo, laisvės, gerovės ir kiti klausimai.

Bet svarbiausia yra tai, kad VU TSPMI išmoko... mokytis. Išugdo sugebėjimą greitai perprasti naujas sritis, suvokti esminius principus ir veiksmų logiką. Tai pritaikoma absoliučiai visur ir tampa svarbiausia dvidešimt pirmojo amžiaus kompetencija.“

Mūsų gyvenimo akimirkos

Visos galerijosVisos galerijos