TSPMI

StudentamsTSPMI

Bibliotekos darbo laikas birželio 23 d.

2017-06-22

Birželio 23 d. biblioteka dirbs nuo 9 iki 16 val.

VU TSPMI - PIRMAS PASIRINKIMAS

2017-04-19

VU TSPMI kviečia studijuoti specializuotas politikos mokslų bakalauro studijas. Norintiems studijuoti vieną iš 6 magistro programų Institute siūloma rinkis savo studijų kryptį. Plačiau skaitykite čia.

Bibliotekos darbo laikas

2015-06-01

I      10:00 - 19:00

II-IV  9:00 - 18:00

V      9:00 - 17:00 

Bibliotekos telefonas: 8 (5) 219 3151

Praktika Valstybės pažinimo centre

2017-06-05

Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite čia.

Viešosios politikos ir vadybos institutas (PPMI) kviečia prisijungti

2017-01-26

Daugiau informacijos rasite čia.

Baigiamųjų darbų gynimo tvarkaraštis

2017-05-17

TSPMI magistro ir politiko mokslų bakalauro darbų gynimo tvarkaraštį rasite čia 

 

NaujienosTSPMI

Diskusija „Kaip stiprinti pasitikėjimą Lietuvos valstybe?"

2017-06-26 Instituto naujienos

Birželio 29 d., 15 val. Valstybės pažinimo centre (Totorių g. 28) vyks diskusija „Kaip stiprinti pasitikėjimą Lietuvos valstybe?“. Renginio metu bus pristatyti VU TSPMI tyrėjų įgyvendinto projekto „Geras valdymas ir pasitikėjimas valdžios institucijomis kuriant gerovės visuomenę“ rezultatai ir rekomendacijos.

Prašome iki birželio 27 d. pranešti apie savo dalyvavimą užpildant šią formą. Atvykdami su savimi nepamirškite turėti asmens dokumento.


VU TSPMI direktoriaus sveikinimas 2017 m. laidos absolventams

2017-06-16 Instituto naujienos

Nuoširdžiai džiaugiuosi galėdamas pasveikinti mūsų 2017 m. laidos absolventus, sėkmingai baigusius bakalauro ir magistro studijas VU TSPMI. Džiaugiuosi, kad galite pasakyti „aš tai padariau“, nes šiame gyvenimo etape dar turite galimybę vertinti savo darbus ir laiką pagal gana aiškiai apibrėžtus terminus.  Ateityje tokio apibrėžtumo bus mažiau. O tai reiškia, kad turėsite nuolat pasverti, kaip panaudoti tą ribotą ir dėl to brangų savo laiką, siekdami to, kas jums svarbu. Ir, tikiuosi, kad jums siekiant savo tikslų, kurie bus patys įvairiausi – kai kam galbūt pirmiausia pailsėti, pakeliauti, ar tiesiog kurį laiką negalvoti, ką daryti toliau, kitiems iš karto imtis naujų darbų, tęsti jau pradėtus, savanoriauti ar neapsiriboti bakalauro studijomis ir imtis magistro – taigi, ką bedarytume, tikiuosi, kad tos žinios ir įgūdžiai, patirtys ir žmogiški ryšiai, kuriuos įgijote institute, suteiks jums pasitikėjimo ir drąsos.


TSPMI Diplomų įteikimas VU TSPMI absolventams
TSPMI Disertacijos gynimas. Valentinas Beržiūnas „Lietuvos užsienio politikos formavimo tapatybiniai veiksniai"
TSPMI Studijos VU TSPMI: magistro programos

VisosVisos naujienos

Nuomonės

Justinas Pagirys, politikos mokslų absolventas, „Investuok Lietuvoje“ Investicijų plėtros departamento direktorius

„VU TSPMI išsiskiria demokratine dvasia ir studentų „politiškumu“ - todėl ten nuolatos nagrinėjami (koridoriuose, ne tik teorijose) teisingumo, laisvės, gerovės ir kiti klausimai.

Bet svarbiausia yra tai, kad VU TSPMI išmoko... mokytis. Išugdo sugebėjimą greitai perprasti naujas sritis, suvokti esminius principus ir veiksmų logiką. Tai pritaikoma absoliučiai visur ir tampa svarbiausia dvidešimt pirmojo amžiaus kompetencija.“

Mūsų gyvenimo akimirkos

Visos galerijosVisos galerijos