TSPMI

StudentamsTSPMI

Bibliotekos darbo laikas

2015-06-01

TSPMI bibliotekos darbo laikas:

Birželio 29 d. – liepos 3 d. nuo 9 iki 16 val.

Liepos 7 d. – rugpjūčio 14 d. biblioteka nedirbs

Rugpjūčio 17 d. – rugpjūčio 31 d. nuo 9 iki 16 val.

Bibliotekos telefonas: 219 3151

Paskelbtos studentų praktikos vietos!

2015-06-17

Informaciją apie paskirtas praktikos vietas rasite čia.

Magistrantūros studijos Institute

2015-06-01

Instituto magistro studijų programos ne tik remiasi tradicine politikos mokslų specializacija, bet ir siekia paruošti modernų, mokantį profesionaliai bei kritiškai analizuoti šiuolaikines pasaulio ir nacionalinės politikos aktualijas, analitiką. 

Daugiau apie magistro studijų programas TSPMI rasite čia.

Bakalauro studijos Institute

2015-06-01

Turi nuomonę ir apie savo miesto merą, ir apie Baracko Obamos užsienio politiką? Nori studijuoti viename veržliausių ir įtakingiausių socialinių mokslų institutų Centrinėje ir Rytų Europoje? 

TSPMI politikos mokslų bakalauro studijų programa kaip tik TAU! 

Daugiau apie jas skaitykite čia.

Koks stutentas mokosi VU TSPMI?

2015-05-24

Atsakymą rasite ČIA.

#Kodėl Tu čia?

2015-06-01

#kodėltučia?

Akademinė laisvė ir idėjų raiška, kritinis mąstymas ir kūrybiškumas – studijų VU TSPMI vertė, kurianti kryptį Instituto studentams ir alumnams jų dabartinėse ir ateities veiklose. Tarpdisciplininės plataus profilio studijos atveria plačias perspektyvas išbandyti save įvairiose srityse, tapti jose geriausiais/-iomis ir sėkmingiausiais/-iomis bei rasti aiškų atsakymą į klausimus, kodėl aš čia, kur esu, kodėl darau tai, ką darau, kodėl esu ir kuriu Lietuvai ir pasauliui. 

NaujienosTSPMI

Energetinis saugumas Baltijos jūros regione

2015-07-28 Instituto naujienos

VU TSPMI mokslininkai kartu su Norvegijos tarptautinių santykių institutu (Norwegian Institute of International Affairs (NUPI)) sėkmingai pabaigė projektą “Energy security and the Baltic Sea Region: regional coordination and management of interdependence”, kurio esminis tikslas buvo įvertinti dabartinę energetinio saugumo situaciją Baltijos jūros regione.

2015 m. birželio mėn. prof. Ramūnas Vilpišauskas, energetikos ekspertas Romas Švedas ir prof. Jakub M. Godzimirski (NUPI) parengė bendrą ataskaitą, kurią galite rasti čia. Taip pat norėdami perskaityti ataskaitos santrauką, ją rasti galite čia.


Studijuok VU TSPMI!

2015-06-02 Instituto naujienos

Kas yra VU TSPMI? Kaip įstoti į VU TSPMI? Kas mokosi VU TSPMI? 


TSPMI Vitaliui Nakrošiui įteiktas Alenos Brunovskos 2015 m. apdovanojimas
TSPMI Liepos 23 d. iškilmingas Sumner Welles deklaracijos 75-metis
TSPMI Aptarimas „Vokiečių gatvės rekonstrukcijos: plano, funkcinės struktūros ir aplinkos gerbūvio pertvarkymo projektiniai pasiūlymai“

VisosVisos naujienos

Nuomonės

Sabina Karmazinaitė, lyginamosios politikos magistrė

„Programoje į politiką žvelgiama iš įvairių pusių: filosofines ir metodologines diskusijas vienuose seminaruose keičia intensyvus darbas su kompiuterinėmis analizės programomis kituose. Netrūksta ir istorinės, sociologinės, net popkultūrą ir politiką nagrinėjančios perspektyvos, tačiau niekur nebėgama paviršutiniškai. Čia savo nišą gali atrasti kiekvienas ir kiekviena.“

Mūsų gyvenimo akimirkos

Visos galerijosVisos galerijos