TSPMI

StudentamsTSPMI

Bibliotekos darbo laikas

2015-06-01

Pirmadieniais-ketvirtadieniais 9:00 - 18:00

Penktadieniais 9:00 - 17:00

Bibliotekos telefonas: 8 (5) 219 3151

TSPMI magistro ir politikos mokslų bakalauro darbų gynimo tvarkaraštis

2016-05-27

TSPMI magistro ir politikos mokslų bakalauro darbų gynimo tvarkaraštį galite rasti čia 

Nuo rudens - specializuotos politikos mokslų bakalauro studijos VU TSPMI!

2016-05-27

Nuo rudens naujųjų VU TSPMI studentų lauks atsinaujinusios politikos mokslų bakalauro studijos. Įstojusiesi 2016 m. trečiame kurse galės pasirinkti vieną iš trijų modulių - globalios politikos, politikos ir visuomenės bei politikos ir ekonomikos. Daugiau informacijos apie studijų pokyčius galite rasti čia.

Lanksčios magistro studijos VU TSPMI

2016-03-01

Nuo 2016 m. rugsėjo studentų lauks atsinaujinusios ir lankstensės VU TSPMI magistro programos. Studentams bus sudarytos galimybės pagal individualius poreikius ženkliai didesnę dalį kreditų susirinkti iš pasirenkamųjų dalykų, dėstomų VU TSPMI.

Daugiau apie magistro studijų lankstumą skaitykite čia.

 

Praktika komunikacijos agentūroje Hill+Knowlton Strategies

2016-01-14

Komunikacijos agentūra Hill+Knowlton Strategies ieško praktikantės/o

Praktika Europos žmogaus teisių fonde

2016-01-13

Europos žmogaus teisių fondo kolektyvas ieško praktikanto/ės. 

NaujienosTSPMI

Ko valstybės-narės nori iš Europos Sąjungos?

2016-05-26 Instituto naujienos

2016 m. balandžio 28 d. vadovaujant Prancūzijos tarptautinių santykių institutui (IFRI) parengta ataskaita, skirta apžvelgti, ką valstybės-narės mano apie Europos sąjungą.

Projekto „Statome tiltus" metu buvo parengta publikacija pavadinimu „Europos Sąjunga rūke", kuri apžvelgia kiekvienos valstybės-narės dalyvavimo motyvaciją. Tai yra ypatingai svarbu šiuo sudėtingu Europai periodu. Publikacija yra tiek analitinio, tiek mokomojo pobūdžio, todėl leidinys tiks tiek žurnalistams, tiek praktikams, ekspertams bei studentams ir gyventojams. 

Projekte dalyvavo ir prie publikacijos rengimo prisidėjo TSPMI profesorius Gediminas Vitkus. 


Diskusija „Migracija ir integracija Šiaurės šalyse ir Lietuvoje"

2016-05-24 Instituto naujienos

Šiaurės ministrų tarybos biuras ir VU TSPMI birželio 9 d. 17:00 kviečia dalyvauti renginyje - diskusijoje „Migracija ir integracija Šiaurės šalyse ir Lietuvoje“. Renginio tikslas yra atvira diskusija apie iššūkius, su kuriais Šiaurės šalims tenka susidurti po 2015 metų rudens migrantų ir prieglobsčio prašytojų antplūdžio. Ar tikrai migrantų integraciją Šiaurės šalyse galime vadinti nesėkme? Kokią reikšmę tai turi  šalių vidaus politikai ir kaip turėtume reaguoti į idėjinį skilimą visuomenėse? Galiausiai, ką panašūs procesai reikš tokiai šaliai kaip Lietuva ir kaip galėtume pasirengti migrantų integracijai ateityje. Diskusijos dalyviai: Danijos Švedijos, Suomijos ir Lietuvos patirtis pristatantys filosofai, politologai, žurnalistai. Daugiau apie renginį ir jo dalyvius rasite čia. 

Ši diskusija yra Šiaurės ministrų tarybos biuro renginių ciklo „Klubas Norden“ dalis. 


TSPMI Atlikta pirmoji išsami VU TSPMI alumnų apklausa: rezultatai
TSPMI Knygos "Nato: Rethink Realign React. Tackling Security Challenges Together" pristatymas
TSPMI Nuo rudens - specializuotos politikos mokslų bakalauro studijos VU TSPMI!

VisosVisos naujienos

Nuomonės

Austėja Tamulaitytė, lyginamosios politikos absolventė

„Metai praleisti studijuojant lyginamąją politiką priverčia suprasti, kad visi šie dalykai tarpusavyje tampriai susiję. Tik paviršutiniškai žvelgiantis politinius reiškinius gali analizuoti, aiškindamas vien priežastinius ryšius, tačiau nekeldamas vertybinių klausimų, tik naivus gali manyti, kad dabarties iššūkiai nėra nulemti ar atsikartojantys istorinėje patirtyje, tik diletantas gali tikėtis pasakyti ką nors nebanalaus apie supančią aplinką, neturėdamas tvirto metodologinio pagrindo. Programa nėra skirta tiems, kuriems rūpi tik skambus pavadinimas.“

Mūsų gyvenimo akimirkos

Visos galerijosVisos galerijos