TSPMI

StudentamsTSPMI

Bibliotekos darbo laikas

2014-10-30

TSPMI bibliotekos darbo laikas:

Sausio 30–vasario 6 d.:

I–IV: 9–17 val.

V: 9–16 val.

Bibliotekos telefonas: 219 3151

Vasaros mokykla „Mažosios valstybės“

2015-01-13

Kviečiame į vasaros mokyklą Islandijos Universitete, Reikjavike 2015 m. birželio 22–liepos 4 d.! Daugiau informacijos čia ir čia. Sąlygos - čia. Kreipkitės į Živilę Mariją Vaicekauskaitę.

Nauja TSPMI tyrėjų knyga

2015-01-13

Nauja prof. Ainės Ramonaitės sudaryta knyga „Kaip renkasi Lietuvos rinkėjai? Idėjos, interesai ir įvaizdžiai politikoje“ jau pasiekiama ne tik teoriškai, bet ir praktiškai! Ieškokite šiuose knygynuose: knygynas Litera; UAB Humanitas (Vilnius, Kaunas); UAB Knygininkas (www.knygininkas.lt); UAB „Naujosios komunikacijos prekyba“; www.super.lt; UAB „Patogu pirkti“, www.patogupirkti.lt; UAB „Barzda“, www.manoknyga.lt; Knygynas „Eureka“.

 

R. Lopatos knyga internete

2014-11-12

Studijų planai

2014-09-02

BA ir MA studijų planus rasite čia.

NaujienosTSPMI

Disertacijos gynimas: Martynas Zapolskis

2015-01-19 Instituto naujienos

Vasario 6 d. 15 val. TSPMI doktorantas Martynas Zapolskis gins disertaciją tema „Mažųjų NATO šalių naštos pasidalijimo elgesys 2007-2012 metais“ socialinių mokslų srities, politikos mokslų krypties daktaro laipsniui gauti.


Naujas „Politologijos“ numeris

2015-01-20 Instituto naujienos

Kviečiame skaityti naujausią žurnalo „Politologija“ numerį, kuris skirtas TSPMI tyrėjų vykdomam projektui „Lietuva Europos Sąjungoje: transformacija ar imitacija?“. Straipsnių tekstai prieinami čia; leidinys taip pat bus pristatytas Lietuvos Respublikos Seimo Europos informacijos biure sausio 23 d.


TSPMI TSPMI magistro diplomų įteikimas
TSPMI Nauja TSPMI dėstytojos Natalijos Arlauskaitės knyga
TSPMI Šią savaitę: MA darbų gynimai

VisosVisos naujienos

Nuomonės

zm

Živilė Marija Vaicekauskaitė, politikos mokslų bakalaurė, Europos studijų magistrantė

„Studijuodama VU TSPMI tikrai galiu pasakyti, jog prisiliečiau prie to, ką galima vadinti universiteto dvasia ir pasaulio pažinimo jausmu. Kalbėdama apie universitetą, turiu omeny, ne tik jo prasmės suvokimą ir patyrimą, kurį žmogus išgyvena ateidamas čia, bet ir dvasinį žmogaus tobulėjimą, kuris neįmanomas be gilesnio universiteto rūmų pažinimo.“

Mūsų gyvenimo akimirkos

Visos galerijosVisos galerijos