TSPMI

StudentamsTSPMI

Mainai su LKA

2015-03-16

Gegužės 4-8 d. vyks studentų/čių mainai su Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, kuri priims 10 mūsų studentų/čių. Iki kovo 29 d. (imtinai) registruokitės el. paštu.
Nurodyti: vardą ir pavardę, kursą, tel. nr., svertinį vidurkį, ūgį, batų dydį, galvos apimtį.
Mainų savaitės metu dalyviai ir dalyvės turės laikytis LKA tvarkos ir be rimtos priežasties nebus išleidžiami iš akademijos teritorijos.

Bibliotekos darbo laikas

2014-10-30

TSPMI bibliotekos darbo laikas kovo 19–25:

I–IV: 9–17 val.

V: 9–16 val.

Bibliotekos telefonas: 219 3151

Erasmus+

2015-02-06

Jau galima registruotis į Eramus+ 2015–2016 m. m. Registracija – iki kovo 15 d.

Daugiau info – čia ir čia.

Naujos knygos TSPMI bibliotekoje

2014-06-26

Čia galite rasti naujų, TSPMI biblioteką ką tik pasiekusių, knygų sąrašą.

 

Vasaros mokykla „Mažosios valstybės“

2015-01-13

Kviečiame į vasaros mokyklą Islandijos Universitete, Reikjavike 2015 m. birželio 22–liepos 4 d.! Daugiau informacijos čia ir čia. Sąlygos - čia. Kreipkitės į Živilę Mariją Vaicekauskaitę.

Nauja TSPMI tyrėjų knyga

2015-01-13

Nauja prof. Ainės Ramonaitės sudaryta knyga „Kaip renkasi Lietuvos rinkėjai? Idėjos, interesai ir įvaizdžiai politikoje“ jau pasiekiama ne tik teoriškai, bet ir praktiškai! Ieškokite šiuose knygynuose: knygynas Litera; UAB Humanitas (Vilnius, Kaunas); UAB Knygininkas (www.knygininkas.lt); UAB „Naujosios komunikacijos prekyba“; www.super.lt; UAB „Patogu pirkti“, www.patogupirkti.lt; UAB „Barzda“, www.manoknyga.lt; Knygynas „Eureka“.

 

NaujienosTSPMI

Apskritojo stalo diskusija „Metai po Maidano: pamokos bei iššūkiai Europai ir Ukrainai“

2015-03-20 Instituto naujienos

Ketvirtadienį, kovo 26 d., Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas kartu su su Kijevo nacionaliniu Taraso Ševčenkos universitetu ir LR užsienio reikalų ministerija kviečia dalyvauti apskritojo stalo diskusijoje (anglų k.) „Metai po Maidano: pamokos bei iššūkiai Europai ir Ukrainai“. Renginys vyks VU TSPMI (Vokiečių g. 10) 402 aud. nuo 10 iki 17 val.

Detalesnę programą rasite čia. Remia LR užsienio reikalų ministerija.


Konferencija „Pranašai savame krašte: į Lietuvą grįžusių migrantų patirtys“

2015-03-25 Instituto naujienos

Viešosios politikos ir vadybos institutas (VPVI) kartu su Global Lithuanian Leaders (GLL) kviečia dalyvauti konferencijoje „Pranašai savame krašte: į Lietuvą grįžusių migrantų patirtys“, kuri vyks balandžio 2 d., ketvirtadienį, Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute 402 aud., 13:30-17:00.

Programą rasite čia.

Norintys dalyvauti renginyje registruokitės paspaudę šią nuorodą iki kovo 31 d.


TSPMI Kvietimas teikti paraiškas: jungtinė TSPMI, CEPSA ir LPA konferencija
TSPMI 2 % GPM TSPMI bibliotekai
TSPMI Lietuvos patirtis įgyvendinant Europos Sąjungos asociacijos susitarimą: kaip Ukrainoje kurti efektyvią informacinę aplinką

VisosVisos naujienos

Nuomonės

gb

Gintaras Bagdonas, tarptautinių santykių ir diplomatijos magistras, pulkininkas, NATO energetinio saugumo kompetencijos centro direktorius

„Akademinė ir kūrybinė Instituto aplinka sustiprino analitinį ir strateginį mąstymą, suteikė naujų žinių ir susistemino turėtas, apvilkdama jas teoriniu apvalkalu.“

Mūsų gyvenimo akimirkos

Visos galerijosVisos galerijos