TSPMI

StudentamsTSPMI

Bibliotekos darbo laikas

2015-06-01

I-IV 9:00 -18:00

V    9:00- 17:00 

Bibliotekos telefonas: 8 (5) 219 3151

Kvietimas atlikti praktiką Viešosios politikos ir vadybos institute

2016-09-22

Viešosios politikos ir vadybos institutas ieško praktikantų. Daugiau informacijos rasite čia.

Baltijos Amerikos Laisvės Fondo kvietimas dalyvauti stipendijų konkurse

2016-09-16

Daugiau informacijos apie konkurso sąlygas galite rasti čia.

Tyrimų asistentų praktika „Visionary Analytics"

2016-09-13

„Visionary Analytics" kviečia atlikti tyrimų asistentų praktiką. Daugiau informacijos rasite čia.

ERASMUS+ atranka 2016-2017 m. pavasario semestrui

2016-09-06

Prasidėjo ERAMUS+ atranka 2016-2017 m. pavasario semestrui. Daugiau informacijos rasite čia.

Filosofinės esė konkursas „Ar mokslo ir menų atgimimas sukilnino papročius?"

2016-07-29

VU TSPMI SMD kartu su VU TSPMI studentų korporacija RePublica kviečia dalyvauti filosofinės esė konkurse „Ar mokslo ir menų atgimimas sukilnino papročius?" Daugiau apie konkurso sąlygas rasite čia.

NaujienosTSPMI

Rinkiminės TS - LKD programos gynybos dalies pristatymas

2016-09-22 Instituto naujienos

VU TSPMI tęsia Lietuvos svarbiausių politinių partijų rinkiminių programų pristatymo ir komentavimo ciklą. Rugsėjo 30 d., penktadienį, 10 val. 402 aud. TS-LKD atstovai - buvusi krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė, TS - LKD kandidatas į krašto apsaugos ministro postą dr. Laurynas Kasčiūnas bei Seimo narys Arvydas Anušauskas (tbc.) TS-LKD 2016 m. Seimo rinkimų programos „Naujas planas Lietuvai" gynybos dalį.

Programos siūlymus komentuos VU TSPMI politologė doc. dr. Margarita ŠešelgytėDiskusiją moderuos dr. Laurynas Jonavičius.

 


Kvietimas teikti paraiškas metinei Lietuvos politologų konferencijai

2016-09-16 Instituto naujienos

Rinkimai yra kertinė šiuolaikinės demokratijos institucija. Tačiau pastaruoju metu vis dažniau prabylama apie tai, kad atstovaujamoji demokratija neveikia, o rinkimai, jų eiga ir jų rezultatai tik parodo demokratijos patologijas. 2016-ieji metai yra „rinkimų metai“: svarbių ir kartais netikėtų piliečių sprendimų metai ne vienoje pasaulio valstybėje.

2016 m. lapkričio 25 d. VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) ir Lietuvos politologų asociacija (LPA) rengia metinę konferenciją, ir kviečia teikti pranešimų paraiškas šiomis svarbiausiomis temomis: Ką rodo populizmo iškilimas Vakarų demokratijose? Ar galima kalbėti apie naujas politinio atstovavimo formas? Kiek rinkimų rezultatus veikia tarptautinėje erdvėje vykstantys reiškiniai? Ar veikia jie ir Lietuvos rinkėjų išskaičiavimus? Kuo pasižymi 2016 metų Seimo rinkėjo portretas? Kodėl piliečiai (ne)dalyvauja rinkimuose ir kaip jie pasirenka, už ką balsuoti? Ar ir kaip keičiasi Lietuvos partinė sistema? Kokios būdingos partinės komunikacijos strategijos ir kada jos yra sėkmingos? Koks vienas kitą keičiančių korupcijos skandalų poveikis piliečių pasitikėjimui politikais ir pačia valstybe? Ar rinkimų rezultatai leidžia spręsti apie galimus pokyčius vidaus ir užsienio politikos srityse? 

Be to, kviečiame teikti konferencijos panelių paraiškas, skirtas konferencijos pagrindinės temos plėtojimui ir įvairių jos aspektų aptarimui. Paraškos iki 2016 spalio 25 d. priimamos el. paštu egle.maliukeviciute@tspmi.vu.lt. Daugiau informacijos apie paaiškos taisykles ir konferenciją rasite čia. 


TSPMI Instituto tyrėjų sudarytas ManoBalsas.lt testas padės rinkėjams sąmoningai balsuoti Seimo rinkimuose
TSPMI Dr. Peterio Plentos paskaita „Kirgizija: demokratijos sala, nestabilumas ir nenuspėjamumas centrinėje Azijoje"
TSPMI Dr. Daniel Hamilton paskaita „The State of Transatlantic Relations and the Possible Impact of US Presidential Elections“

VisosVisos naujienos

Nuomonės

J. E. LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Nė viena šiuolaikinė valstybė neįsivaizduojama be profesionalios politikos ir visuomeninių bei tarptautinių santykių specialistų indėlio, be jų ugdymo. Tokius šiuolaikinius specialistus ruošia Jūsų Institutas.

Sveikinimas TSPMI 18-ojo gimtadienio proga
2010-02-09

Mūsų gyvenimo akimirkos

Visos galerijosVisos galerijos