Lietuvos politinės minties antologija III: politinė mintis Lietuvoje 1940-1990

Kalba: Lietuvių

Puslapiai: 464

Aprašymas:

Laikantis ankstesniųjų tomų sudarymo principų išskirtos sovietinei politinei tikrovei būdingos temos. Pagal jas sudarytojai, ekspertų ir recenzentų patariami, kiekvienai temai atrinko autorius ir reikšmingiausius jų tekstus, išdėstė juos chronologine tvarka.

Antologijos trečiąjį tomą sudaro sovietinio režimo kūrėjų kalbos, egzistencinės patirties pokario partizanų ir pogrindžio leidėjų tekstai. Daugelis naujai perskaitys sovietmečio akademinius straipsnius. Gausi tautą budinusių ir telkusių straipsnių dalis. Įvairove išsiskiria šio tomo politinės programos ir dokumentai.

Cituoti kaip: Dementavičius, J. et al. (sud.) (2013) Lietuvos politinės minties antologija III: politinė mintis Lietuvoje 1940-1990. Vilnius: Vilniaus universiteto leidykla.