2019-08-22 01:41:15
2019-08-13 00:00:00

Informuojame, kad pažymas, liudijančias studento statusą (skirtas viešojo transporto nuolaidoms ir pan.), pirmojo kurso studentai galės atsiimti rugsėjo 2 d., mokslo metų pradžios šventės metu.

Ar galime prognozuoti Seimo rinkimus?

temp

Jastramskis, Mažvydas (red.) Ar galime prognozuoti Seimo rinkimus? Trijų kūnų problema Lietuvos politikoje. Vilnius: Vilniaus universiteto leidykla, 2018

Monografijoje siekiama paaiškinti, kas lemia Seimo rinkimų rezultatą ir kodėl Lietuvoje dažnai nepasitvirtina rinkimų prognozės. Išskleidžiama trijų kūnų problema: rinkimų rezultatas randasi iš sąveikų tarp paklausos, pasiūlos ir rinkimų sistemos. Tekste remiamasi gausiais projekto „Lietuvos nacionalinė rinkiminė studija 2016“, ankstesnių apklausų apie rinkimus ir agreguotais rinkimų rezultatų duomenimis. Knyga skirta ne tik mokslininkams ir studentams, bet ir politikams, žurnalistams ir kiekvienam Lietuvos politika besidominčiam skaitytojui.

Autoriai: Mažvydas Jastramskis, Jūratė Kavaliauskaitė, Vaidas Morkevičius, Ieva Petronytė-Urbonavičienė, Ainė Ramonaitė